Every day creat your history

5. září 2011 v 15:12 | Michelle

..every path you take you're leaving your legacy..every soldier dies in his glory..
every legend tells of conquest and liberty..


Dlouho jsem se neozvala a vlastně ani není třeba, abych na tento blog psala.Vždyť je teoreticky dávno zrušený a dle posledního článku by si mnozí mohli pomyslet, že to považuju už pouze jako podřadný web dobrý akorát k tomu, abych si tady s někým vyřizovala účty.Není to tak, ikdyž na tomto blogu nejsem, stále přemýšlím o tom, jestli se na něj nevrátím.Ale vždycky skončím u toho, že by to nemělo smysl.Ze začátku mě tohle všechno bavilo, bavilo mě psát povídky, poslouchat den co den Michaela.. a přes blog se vždycky spojit s lidma, které jsem měla ráda..
Moje FAN FICTION skončily stejně bídně jako začaly a v podstatě mám pocit, že ztroskotaly na tom..že jsem si prostě řekla, napíšu povídku..vymyslela jména a ze dne na den sem psala pokračování..dokonce pamatuju, kdy jsem povídku Another Michael měla naplánovanou tak, že vycházela kolem 10hodiny o víkendu, nebo přes prázdniny??A já v 11 večer psala další díl, prostě jen tak..ani jsem neměla záměr..nebo pointu toho dílu :DD
Teď už fan fiction nepíšu, píšu jen obyčejné povídky..nějáký kluk, nějáká holka..občas si sama pro sebe napíšu (to už vážně jen zřídka ) třeba krátkou povídku s MJ, nebo s Mirem Šmajdou...
S trochou nadsázky si troufám říct, že můj blog byl jeden z těch, kteří s budováním blogů o MJ začali..ale postupem času snad všichni vyrostli, nebo o Michaela ztratili zájem.. a blog ukončili..občas se stalo, že někdo na blog přestal ze dne na den přidávat články..a tak jsem přišla o svoje nejoblíbenější SB.Ale já nezapoměla..nevyrostla..ani neztratila zájem..

Nezapoměla jsem na něj, na jeho narozeniny jsem na něj vzpomínala..vzpomínám na něj téměř furt..dneska jsem si pustila This is it.. a musela jsem zase přemýšlet nad tím, proč musel umřít zrovna on..OSUD nebo jenom CYP DOKTOR?!
Tak či tak, zanechal toho po sobě tolik, že se na něj nezapomene.. N I K D Y ..mám sto chutí napsat s ním zase další povídku, ale obávám se že bych po dvou dílech nevymyslela nic převratného :D
Ale jelikož on nám dárků dal hodně...(za jeho dárek pro nás považuju už jen jeho úsměv.)k narozeninám si taky nějáký dárek zaslouží.. já pro něj vymyslela aspoň krátkou básničku..nejde o to, jak je krátká..jestli je pěkná nebo není..(tohle se netýká jen básniček, ale i přání k jeho narozeninám které jsem na některých stránkách o něm četla..) jde o to, že je to od srdce a že je to pro něj :)

http://muslimmatters.org/wp-content/uploads/2009/06/michael_jackson_bad_era.jpg


Už dlouho jsem přemýšlela nad tím, jak by to všechno bylo.
Jak po turné by se ti zase šťastně žilo.
Přemýšlím nad tím už něco málo přes dva roky,
a přitom ke všemu stačily jen dva kroky..
Obklopovat se lidma kteří se mají rádi opravdově..
Kdyby to šlo poznat, žilo by se ti pohádkově.
Namísto toho se teď na nás z nebe díváš,
ani nevíš, kolik slz ukáplo lidem, když zjístili že už nikdy nezazpíváš.

Všichni jak udivení byli když se smutnou zprávu dozvěděli,
své úsměvy poté poztráceli.
A tak smutně skončil náš svět,
nikdo jako ty nenajde ani za 100 let.

Michelle
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 SISI - měsíční svit SISI - měsíční svit | Web | 5. září 2011 v 18:10 | Reagovat

NO BÁSNIČKA JE TAK NÁDHERNÁ,AŽ MI CHYBÍ SLOVA! :-)
TAKOVÝ ČLOVĚK UŽ SE NIKDY NENARODÍ!
JEHO ÚSMĚV BYCH POTŘEBOVALA VIDĚT KAŽDÝ DEN,ALE NEJEN NA OBRÁZKU ČI VIDEU,PROSTĚ ŽIVĚ.
A S BLOGEM NEKONČI,BYLA BY TO URČITĚ ŠKODA. :-)

2 Anet.k Anet.k | Web | 5. září 2011 v 21:00 | Reagovat

Moc krásný :) Taky mám strašně moc nápadů na povídku, ale blog x-cape už nebude takový jako předtím. Prostě by mě celkově lidé nepřijali. Už mám stejně jiný a nechci to víc měnit. Tak doufám, že snad aspoň na to grafiku bude užitečenej.

3 Eda Eda | E-mail | Web | 16. listopadu 2011 v 3:29 | Reagovat

Moc hezký článek =).

4 Květoslav Květoslav | E-mail | Web | 18. ledna 2012 v 15:32 | Reagovat

Moc dobrý. Těším se na další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama