Září 2011

..každou minutu na světě někdo umře

9. září 2011 v 19:26 | Michelle
..ale když jsem se dozvěděla, že se u Jaroslavli zřítilo letadlo s celým týmem, nemohla jsem uvěřit tomu co slyším.
Každý den přemýšlíte nad osudem..nad tím co bude..nad tím, že se může stát uplně všechno, ale stejně to co se vám stane vám vyrazí dech.Aspoň v mém případě se ty šoky dějí v případech kdy to nečekám vůbec..

http://fc01.deviantart.net/fs39/i/2008/335/9/1/___rest_in_peace____by_Flowerinka.jpg

Every day creat your history

5. září 2011 v 15:12 | Michelle

..every path you take you're leaving your legacy..every soldier dies in his glory..
every legend tells of conquest and liberty..


Dlouho jsem se neozvala a vlastně ani není třeba, abych na tento blog psala.Vždyť je teoreticky dávno zrušený a dle posledního článku by si mnozí mohli pomyslet, že to považuju už pouze jako podřadný web dobrý akorát k tomu, abych si tady s někým vyřizovala účty.Není to tak, ikdyž na tomto blogu nejsem, stále přemýšlím o tom, jestli se na něj nevrátím.Ale vždycky skončím u toho, že by to nemělo smysl.Ze začátku mě tohle všechno bavilo, bavilo mě psát povídky, poslouchat den co den Michaela.. a přes blog se vždycky spojit s lidma, které jsem měla ráda..
Moje FAN FICTION skončily stejně bídně jako začaly a v podstatě mám pocit, že ztroskotaly na tom..že jsem si prostě řekla, napíšu povídku..vymyslela jména a ze dne na den sem psala pokračování..dokonce pamatuju, kdy jsem povídku Another Michael měla naplánovanou tak, že vycházela kolem 10hodiny o víkendu, nebo přes prázdniny??A já v 11 večer psala další díl, prostě jen tak..ani jsem neměla záměr..nebo pointu toho dílu :DD
Teď už fan fiction nepíšu, píšu jen obyčejné povídky..nějáký kluk, nějáká holka..občas si sama pro sebe napíšu (to už vážně jen zřídka ) třeba krátkou povídku s MJ, nebo s Mirem Šmajdou...
S trochou nadsázky si troufám říct, že můj blog byl jeden z těch, kteří s budováním blogů o MJ začali..ale postupem času snad všichni vyrostli, nebo o Michaela ztratili zájem.. a blog ukončili..občas se stalo, že někdo na blog přestal ze dne na den přidávat články..a tak jsem přišla o svoje nejoblíbenější SB.Ale já nezapoměla..nevyrostla..ani neztratila zájem..