Červenec 2011

..blog zastaven, duchem ale žije dál

21. července 2011 v 20:00 | Michelle
Zdravím všechny fanoušky a pokud ještě nějáci jsou tak i návštěvníky tohoto blogu.
Už je to 2 smutné roky, co nás Michael opustil.Teď už né přesně dva, ale dva a pár měsíců.
Myslela jsem, že napíšu článek že končím a tím to hasne.Na blog se nevrátím.Budu Michaela mít ráda, budu poslouchat jeho písničky..všechno bude ok, ale zbavím se toho šíleného požírače času.Tohoto blogu.
Jasný, mám ještě další blog.. ale na ten nemám skoro vůbec čas.. a zanedbávám ho, mám tam i rubriku MJ, ale přiznám se že tam mám max.jednu povídku s MJ (na druhou stranu je to jedinná povídka která tam je ).
Tenhle blog mi toho hodně dal, ale taky hodně vzal.Kašlala jsem na kamarády, seděla za notebookem uzavřená do sebe a neřešila nic jiného než tenhle blog.Kolik komentářů tady je, kolik návštěvníků mi na blog přišlo.. a jestli už konečně Conrada Murraye zavřeli.


Pak jsem si začala život více užívat(ano, zní to špatně, asi bych měla možná cca 2 roky truchlit nad smrtí MJ.Nepřestala jsem nikdy, jen jsem si zhruba po roce a půl řekla, že by Mike určitě nechtěl aby jeho fanoušci po zbytek života chodili v černém a brečeli..).Začala jsem tančit, psát básničky a poslouchat i jiné písničky než od Michaela.Ale v duši pro mě byl stejně největší inspirací.V duchu jsem doufala že si všechny ty básničky přečte, protože na všechny se fanoušky dává pozor.Ale časem jsem všechno začala měnit.Hlavně tím, že jsem tenhle blog ukončila.Jedna osoba o mě napsala moc milé řádky na svůj blog.Považuje mě za "chvilkovou" fanynku která se nikdy nezajímala o nic jiného než o Michaelovo pozadí.Tahle osoba by se nad sebou mohla zamyslet.Já Michaela měla a stále mám ráda za to jaký byl a jak se choval! Pokud tobě jde o jeho zadek, jakože tvoje chování tomu dost nasvědčuje, tak prosím..buď si labužníkem čeho chceš..ale tohle prosimtě ať jde mimo mě.. :))
Michael byl tedy prý nejspíš rád, že se takové fanynky zbavil.. No, myslíš že byl rád? Já jeho fanynkou pořád jsem, takže mě prosím nesuď podle těch pár řádků co sis odemně mohla přečíst..Zkráceně: Michael se mě nezbavil, ale já jsem ráda že jsem se zbavila tebe.. ;)
Přes to všechno co jsi mi řekla a s čím ses mi svěřila jsem tě měla ráda a považovala tě za normálního člověka,..tímhle sis u mě ale napravila reputaci :)

Tímhle článkem (pokud si ho někdo přečte) možná naštvu většinu fanoušků.Ale nejsem jediná, kdo zrušil blog s Michaelem Jacksonem.Je nás daleko víc, ale to že chodíme na koncerty jiných zpěváků a píšeme o nich ff neznamená že nejsme fanouškama MJ :))
Nechci takhle žádat aby mě ta osoba přijala do pomyslné tlupy fanoušků MJ na blogu.cz.. je to jen vyjádření mého názoru.Každopádně je velice vtipné, že mě ta osoba chytá za každé (špatně) vyjádřené slovíčko..Tento článek není určen nikomu, kromě té osoby..nemusíte ho komentovat, číst..nic jiného :))