Červen 2010

Potřebuju pauzu..

30. června 2010 v 22:15 | Michelle |  Diary
Princess

Achjo..moc mě to mrzí..tolik jsem se těšila že tu přes prázdniny budu..že zase každý den budu přidávat 3 a víc článků..ale nejde to..děkuju za docela hezkou návštěvnost..ale já nevím proč bych vám sem měla něco dávat, když mi tady vůbec nikdo nechodí (jde mi o komentování..ne o návštěvnost !!!!!!!!!!!!).. chci vám říct že kromě povídky kterou budu přidávat co ve čtvrtek a v úterý přednastaveně..tady asi nic moc nebude..mějte se všichni krásne..přeju vám hezké prázdniny.. =)

Není to přiživování trochu nuda lidi ? :o))

29. června 2010 v 21:25 | Michelle |  Diary
http://fc01.deviantart.net/fs49/f/2009/197/2/9/Michael_Jackson_Avatar_IV_by_SweetHeartDark.gif Ahojte lidi..:)) právě koukám na Michael Jackson: Nedokončená show.. a musím se vám sem vypovídat.. mě tohle nedělá dobře..nedělá mi dobře si kupovat Bravo, ve kterém čtu o MJ, nedělá mi dobře koukat na tyhle pořady.. protože mám pocit že tohle se na MJ jen přiživuje..myslím že není potřeba už Michaela něják pomlouvat..a přiživovat se na něm..jsem ráda že aspoň Prima si na MJ vzpoměla..ale já když jsem přemýšlela o tom co bude 25.Června..říkala jsem si..no príma! na CNN, MTv a Očku určitě poběží klipy Michaela.. a v programu nic takového není.. trochu mi to vadí.. jenže písničky Michaela si pouštím pořád..ne jen na ročná výročí umrtí.. ;)ale na Michaela vzpomínám pořád.. a nejvíc mě do srdce bodá vzpomínka, když jsem seděla se ségrou a s tátou u televize, a koukali jsme na americké celebrity jak mluví o MJ..já to ségře překládala.. mám takový dojem že ten večer pršelo.. a já si připadala jakoby se všude na světě sešla prázdnota jako v nekonečném příběhu..jakoby každého z nás obklíčila..jakoby nám říkala že Michael odešel.. Michael pro mě byl užasný zpěvák..ale až po jeho smrti jsem si uvědomila že byl něco víc..byl to nejúžasnější člověk na planetě..kterému jsme se odmněnili tím, že jsem si na něj ukazovali jako na pedofila.. ať si lidi říkají co chcou..nuly jsou oni, ne my nebo Michael.. Michael toho dokázal dost..to co by nedokázali ani za milion let svého života..

BTW: Zítra si du pro výzo..to kdyby viděl MJ tak se snad chňapne v rozkroku :-x:D

In the Sky - 4.Díl

27. června 2010 v 9:51 | Michelle |  In The Sky

www.Best-MichaelJackson.blog.cz25.Června

25. června 2010 v 17:40 | Michelle |  Diary
http://i278.photobucket.com/albums/kk120/loverofdisaster/MichaelJacksonAngel.gif
Na poslední chvíli jsem přišla, i když jsem to vlastně chtěla zrušit..jenže by nebylo fér sedět v pokoji a brečet..protože takhle by to Michael rozhodně nechtěl..omlouvám se když někdy budu kecat nesmysly, ale do očí se mi ryjou slzy :(( Ten rok uběhl dost rychle, v létě jsem už už chtěla aby byl podzim, protože podzim mi připadá dost smutný, a mě se pořád stýskalo po MJ..tohle k sobě prostě šlo..jenže když byl podzim..uvědomila jsem si že další měsíce jsou pryč.. a Murray je pořád v klidu..nic si nedělá z toho že když jde po ulici..lidi po něm řvou že je vrah, a někteří jiní  mají ještě takovou drzost že ho jdou podporovat k soudu..to je oprsklost ! :'(

In The Sky - 3.Díl

23. června 2010 v 11:00 | Michelle |  In The Sky
www.Best-MichaelJackson.blog.czPŘEDNASTAVENÉ .. a trochu nudné .. takže se předem omlouvám :((

Nebudu tady..

21. června 2010 v 8:10 | Michelle |  DiaryV době kdy tohle budete číst, se já budu motat někde mezi hromadou lidí, hromadou kufrů, ale to mi bude stejně jedno protože se tomu budu smát s nej káms =) . Takže, odjíždím na 5 dní na turisťák, takže vám sem pár článků přednastavím, protože ale vím že tady moc lidí nechodí, tak asi jen 2,nebo  3 včetně tohoto.V pátek se vrátím, a sama rozepíšu svoje pocity, za ten uplynulý rok.


Přednastavené články mi ale stejně nedovolí si sebou vzít lidi po kterých se mi bude stýskat.Sbéčka prosím nemazat.Takže se mějte pěkně, a v pátek zase ahoooooj =)))


BTW: Včera měl narozeniny Lionel Richie, tak Happy B-Day  :)) //dodatečně//

Omer Bhatti: Michael byl mou součástí

20. června 2010 v 16:52 | Michelle |  News
Omer Bhatti poprvé promluvil o jeho vztahu k Michaelovi v norské televizi. Tisk dlouho spekuluje, že by Omer mohl být Michaelův syn, ten se však prý s Michaelem setkal až v roce 1996 v Tunisku. Od té doby se z nich stali přátelé a Omer bral Michaela jako rodinu. Omer ovšem nikdy neřekl, že by Michael jeho otec nebyl, naopak Michaelův otec Joseph se vyjádřil, že Omer Michaelův syn je.

"Vše co dělám je kvůli němu. Zpívám, tancuji, inspiruji se věcmi, které mě naučil. Během posledních let se toho tolik stalo. Cítím, že mě tisk obral o osobní život, takže své zážitky s ním si chci nechat pro sebe. Je to pro mě velmi osobní. Už dříve jsem zažil, jak umí být novináři strašní, ale tenhle poslední rok byl opravdu těžký. Ztratil jsem nejdůležitější osobu v mém životě. Ostatní věci budu ventilovat jen skrz svou hudbu." Omer je nyní v Norsku, aby připravil svou novou webovou stránku obeegalaxy.com a nadále se chce věnovat hudbě pod pseudonymem O-Bee.

Michelle >> No..dobře mu v tom videu zkomolili jméno :D:D ale to je vedlejší..no nevím jak vám..ale mě se to video docela líbí.. (JE PRVNÍÍ který se mi od něj líbí!!) .. takové barevné..ani tam moc netančil..což se mi tky líbí .. protože ty jeho taneční kreace .. u toho teda férově zavírám oči..protože se mi nelíbí..ale tohle video..je tak akorát.. :))


In The Sky - 2.Díl

19. června 2010 v 12:34 | Michelle |  In The Sky
www.Best-MichaelJackson.blog.cz

Happy Birthday Paul McCartney :)

18. června 2010 v 17:41 | Michelle |  Diary
www.Best-MichaelJackson.blog.cz
Paul McCartney má dneska narozeniny..takže vše nej :))

In The Sky - 1.Díl

16. června 2010 v 21:13 | Michelle |  In The Sky
Už delší dobu jsem připravovala nějákou povídku, ale pořád se mi nezdálo že by jedna z těch mnoha povídek byla ta pravá.Tak tahle ? :)

www.Best-MichaelJackson.blog.cz

||13.6. Pomalu, ale jistě :) >>Rozpis povídek<<

13. června 2010 v 18:57 | Michelle |  Diary
www.Best-MichaelJackson.blog.cz    Omlouvám se, ale bohužel poslední dobou vůbec nevím co vám sem napsat.Něco bych asi měla, protože vás nechci ztratit, ale já opravdu nevím.Tak vám aspoň píšu povídku, která bude snad aspoň trochu zajímavá.Dost vybočuje z normálu, nebo teda spíš ze způsobu jak píšu povídky, ale doufám že vám příjde zajímavá.

Nedávno jsem seděla v kuchyni, bylo puštěné radio a já slyšela Earth Song od MJ..můj výkřik "Yahoou Michael!!"jsem si neodpustila..ale babi jenom ohrnula nos "To je toho..stejně je na tebe moc starej a s tím děckem co proved tk asi aj moc blbej" .. Dřív bych se hádala..ale tohle je už na nic..kolikrát jsem jim vysvětlovala jak to všechno je..ale oni jsou celkově na bulvár..MJ spíš má radši ta druhá strana mé rodiny..

Včera jsem koukala na kousek Bridget Jonesové: S rozumem v koncích..a tohle se mi dost líbilo :D:D tak něco pro vás..mějte se :-* :))Blanket Jackson Dancing to a music from Monsters Inc

8. června 2010 v 17:49 | Michelle |  News - children
Takže..Blanket se rozjel :D:DŘekněte .. "ahoooooj prááázdninyyy"

5. června 2010 v 20:06 | Michelle |  Diary
http://www.people.cz/travel/articles_photo/11516.jpg

Sedět u bazénu, ve sluchátkách MJ, nebo Sharpay a cítím se skvěle..
Blíží se nám "ono datum" .. grrrr!!Jsem přemejšlela že vám tady asi dám
už první díl povídky..ale zatím to nevychází..takže asi ne..ale brzo už anooo :))

A co vy?Cítíte léto? :)) Já léto cítím hlavně při západu slunce..
Jsem zjístila že Tizzie  nazpívala (už prej dááávno..ale ukázalo se to na netu až teď)
písničku "Off the wall" ovšem ve své verzi..:))Can you feel it..chce se mi brečet..

1. června 2010 v 15:33 | Michelle |  Diary
<3

Muž téměř ubil svého ovčáka kladivem, veterináři bojují o jeho život