Květen 2010

Murray navštíví forest Lawn

30. května 2010 v 13:33 | Michelle |  News
Michelle >> Nechápu drzost tohohle "člověka", není zarmoucen.Je mu to totálně u * jen nechce jít do basy ;) Doktor Conrad Murray, osoba odpovědná za Michaelovu smrt, navštíví Michaelovu hrobku a to v době výročí úmrtí krále popu. Zdroje blízké Murraye tvrdí, že je Michaelovou smrtí zarmoucen až zničen. Murray údajně navštěvuje hrobku velmi často, ale většinou není spatřen médii, jelikož příchází brzo ráno nebo pozdě večer.


Čím chci být..?

23. května 2010 v 20:49 | Michelle |  Diary
www.Best-MichaelJackson.blog.cz
Omlouvám se, že poslední dobou nic nepřidávám, ale když už se chystám že sem dojdu, tak se vždycky najde něco co mě dost šokuje a pak se obávám že by ten článek nemusel mít ani klobouk a lesklé ponožky..:D ani tenhle článek nedává smysl..ale zamyslela jsem se nad tím čím chci být..myslím že každého už se na to ve škole ptali..já jako malá chtěla bejt zpěvačka..vždycky jsem si z malého světla na terase dělala mikrofon a křičela na rodiče " tleskhejte mi..já sem zpěhačka" :D:D
nebo herečka.. vždycky jsem se rozbrečela i když jsem k tomu měla třeba jen uplně malilinkej důvod..ale jako malá jsem nevěděla co všechno musím zvládnout abych byla zpěvačka nebo herečka..a koukejte jak dřel MJ..aby z něho byla taková jednička..mojí kamarádku vzali na střední se zaměřením na hotelnictví a cestovní ruch..mě by se strašně líbila práce letušky..fakt hrozně..nebo bych chtěla mít své taneční studio..protože se dá říct že jsem se kroutila už dřív než jsem začala chodit..pařila jsem hlavně na šmouly..:D ale stejně, čím chci bejt nejvíc..chci bejt navždy dítětem.. :))Jermaine Jackson : Michael nebyl gay..!!!!!

20. května 2010 v 19:25 | Michelle |  News
Jermaine:Nepatří zrovna mezi mé nejoblíbenější, ale jsem téhož názoru :))

Skupina novinářů zachytili Jermaina Jacksona po příletu na letiště a ihned se na něj sesypali s dotazy. První dotaz, který byl mířen na stav dětí, Jermaine odbyl se slovy, že se právě vrátil a neví jak se věci mají v aktuální chvíli. Poté se ovšem novinář zeptal na nedávnou aféru, kterou vypustil Doktor Arnold Klein, s jeho asistentem. Oba tvrdí, že Michael byl gay.
Jermaine se po dotazu rozčílil a jeho odpověď znela v cenzurované verzi, zhruba takto: ''Arnold Klein? Ať jde do ha...u. To, co říká jsou samý sr...y, Michael NEBYL gay, všecko jsou to krávoviny".


(v CČ video )


Man in the Mirror..

19. května 2010 v 21:18 | Michelle |  Songs
Dokonalé <3Michelle - Scream

16. května 2010 v 20:00 | Michelle |  Diary
Tak jsem jednou byla nemocná, a nudila jsem se..koukala na plakát SCREAM :D a skončilo to takhle..můj vzhled na videu vůbec neřešte..děs..!! :D


Čeho se bojím..

15. května 2010 v 13:56 | Michelle |  Diary
Myslím že Michael je asi první člověk, kterého mám moc ráda a kterého se taky dokážu bát.Našla jsem fotku, na které Michael vypadá docela strašidelně, teda aspoň pro mě.Myslím že tu fotku už viděl snad každý..

A tak mě napadlo tu fotku udělat ještě trochu strašidelnější..
www.Best-MichaelJackson.blog.czNa co asi Michael myslí..??

13. května 2010 v 7:00 | Michelle |  Diary
http://images2.fanpop.com/images/photos/8000000/Cute-MJ-michael-jackson-8031462-249-300.jpgJaffar,Prince,Paris and Blanket - Paparazzi

10. května 2010 v 7:00 | Michelle |  News - children
Ani nevím proč..ale u tohohle videa jsem si vzpoměla jak dal Prince jednou na twitter fotku Jaafara a jeho nového učesu se slovy "Jaffar má novej styl, koukněte na jeho učes !:D:D *LOL*" :D
Tak hned ze začátku mluvím z cesty..to bych to nebyla já..:DA teď teda to starší video..


Blanket says Shut up to Donte

9. května 2010 v 2:43 | Michelle |  About children
V jedné chvíli mi připadá roztomilej, v jiné zase že by byl schopnej někoho sežrat..ale jak zařve tyjo..

¤¤¤

Léto.. :)

8. května 2010 v 14:28 | Michelle |  Diary
www.Best-MichaelJackson.blog.cz
Ahojte všichni :)
Tak mám takový pocit jakoby už začalo léto, ty vedra co byly tyjo..i když teď je všude zase zima, prší a jsou bouřky, teda momentálně u nás je teď bouřka..u nás je vlastně bouřka pokaždé když domů donesu blbou známku :D ale..připadá mi že ten rok co tady Michael není uběhl strašně moc rychle, a když se zamyslím, já vlastně pořád myslím jen na Michaela..taky na to jak si furt vymýšlej že je živej..že je gay..že dělá jeptišku :D ale ze všeho nejvíc mě osobně štve ZMRd. Conrad Murray..už to teda bude rok.. a on si pořád běhá po svobodě, nejsem rasista..myslím si že všichni lidi si sou rovni..ale na tohohle "chlapa" jsem teda vysazená!Pořád by rád dělal nové a nové vzorky a pořád by Michaela rád pitval..já bych stokrát radši viděla na tom pitevním stole toho Murraye! 25.Června tady nebudu, odjíždím na turisťák, a přijedu až 26..takže tak..no aspoň sebou budu mít kupu fanoušků MJ takže na něj určitě budeme vzpomínat..no..každopádně..píšu novou povídku..píšu jí už od ledna..napsala jsem jich snad 10..každou na jiný styl..ale nejvíc mi sedí tady tahle..takže 21.Června sem dám první díl.. tahle povídka mě zaujala ze všech nejvíc protože je to tak trochu jakokdyby dáno se skutečností..25..sem dám nějáký přednastavenej článek..doufám.. tak se zatím mějte :) papa http://images2.fanpop.com/image/photos/8700000/how-cute-michael-jackson-8771655-367-350.jpg

Promo MTV VMAs 2009 commercial Michael Jackson tribute

6. května 2010 v 7:00 | Michelle |  Others


Sice je to staré, ale co..


Happy B-Day Katherine

4. května 2010 v 21:36 | Michelle |  Diary
Dnes má narozeniny Michaelova maminka Katherine..slaví 80 let, že by byly šťastné se asi říct nedá, ale já jí přeju aby ten zbytek života byl aspoň trochu (pokud to půjde) lepší než těch posledních pár měsíců ( teda necelej rok) kterej si prožila :(

www.Best-MichaelJackson.blog.cz
PS: Zítra přidám další článek do mých názorů, včera jsem to nestihla napsat :(

Milenec Michaela Jacksona vzkázal jeho rodině - Mě neumlčíte !!

3. května 2010 v 9:31 | Michelle |  News
Popový král Michael Jackson byl bisexuál a měl trvalý poměr s mužem. Tvrdí to zdravotní asistent dermatologa Jason Pfeiffer, jenž prý byl zpěvákovým milencem. Potkali se v době, kdy se Michael léčil s kožními problémy. A Pfeiffer teď vzkázal rodině Jacksonů, že ho nikdo neumlčí, i když se o to snaží. Jeho vztah se zpěvákem prý byl "vášnivý a sexuální".
"Skvěle jsme si rozuměli od první chvíle, co jsme se potkali," prozradil Pfeiffer americké televizi Extra náležející produkční společnosti Warner Bros.

A vztah Pfeiffera a Jacksona potvrdil také lékař Arnold Klein, jenž zpěváka ošetřoval. "Když vidíte dva lidi dívat se na sebe pohledem zamilovaných, víte, o co jde. Já jsem z nich obou měl radost," potvrdil Klein pro Extra.

Pfeiffera pak prý spojily s Jacksonem vzpomínky na krušné dětství. "Tak jsme tam seděli a oba začali plakat a já vstal a šel k němu a řekl mu, že to bude v pohodě… A objal ho. A to objetí bylo víc než přátelské. A za pár měsíců bylo jasné, že ke mně Michael také cítí víc," dodal Pfeiffer.
S Jacksonovou sexualitou si nikdy hlavu nelámal. Jemu samotnému prý stačilo, že měli nejen vášnivý sexuální poměr, ale že byli spříznění duševně. "Vím, že jsme se milovali, řekl mi to mockrát. Věřím, že byl mou spřízněnou duší," tvrdí Pfeiffer.Můj názor: Naprosto nechutné ! Teď si myslím že to není pravda..  Co všechno lidé pro ty prachy neudělaj..

Martin Chodúr - Billie Jean (live)

2. května 2010 v 7:00 | Michelle |  SuperStar
www.Best-MichaelJackson.blog.cz
Martin a Honza tohle kolo podle mě zmákli nejlíp ze všech..:D A jinak k Martinovi není co dodat..
Choodwalk..chňapnutí v rozkroku..všechno bylo..:D