FF

26. prosince 2009 v 22:26 | MichelleAnother Michael
- Stejně jako mnoho lidí, tak i Michaelovi někteří přátelé z mládí zůstali až do konce jeho života, ať už jde o nejlepší kamarády kteří pochází z jeho sourozenců, nebo ostatní kamarády.Jak to ale dopadne, když se Michael sblíží po smrti své manželky s její stále ještě na půl pubertální dcerou ?? :))
Moonwalk - Někdy se stane že kamarádi naších sourozenců se stanou i našimi přáteli.Ale to že jsou přátelé našich sourozenců, neznamená že se nemůžeme hádat a podobně.Ale taky to neznamená ani, že spolu nemůžeme být víc než kamarádi.In the Sky - Hodně lidí si o letuškách myslí že jsou k mání.A důvod? Většina z nich má skvělou postavu, skvěle vypadá, má nádherný usměv a jsou milé.Nechal se kvůli něčemu takovému sbalit letuškou i Michael Jackson??..Can't be tamed.. - Michael se při natáčení High School Musical setkal s herci z HSM.Dokonce se podle vyprávění jednoho z herců Paris zamilovala do Corbina.Jaký názor na Michaela podle povídky, má vypravěčka příběhů Ashley Tisdale ?? Věřila lžím, které psaly noviny, nebo pro ní Michael byl uplně jiný člověk??
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 The Veronica The Veronica | Web | 20. září 2010 v 13:17 | Reagovat

Zatím jsem četla celou jen "Another Michael" & "In the sky" opravdu obě dvě byli úžasné! Hned co to půjde tak se pustím do čtení dalších ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama